Archiwum kategorii: Projekty

Noc Ciemna – Św. Jan od Krzyża (utwór)

Prezentujemy Wam utwór, który stanowi część naszego muzycznego misterium „Totus Tuus”. Jesteśmy właśnie w trakcie prac nad realizacją filmową tego widowiska w ramach projektu Kultura w Sieci. W spektaklu interpretację taneczną tego utworu wykona Maciej Trąbka – zobaczycie go w … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Kultura w Sieci | Dodaj komentarz

Trzy noce

To były 3 noce pełne wyzwań! Przekształciliśmy przestrzeń kościoła Wszystkich Świętych w Gliwicach w pełnoprawny plan filmowo-teatralny. Masywna scena wraz z oświetleniem scenicznym i aparaturą rejestrującą (za życzliwością niezwykle-artystyczną Proboszcza parafii) przez 3 dni ‚pstrzyła’ gotyckie przestrzenie sakralne.a my aktorzy … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Kultura w Sieci | Dodaj komentarz

Zdjęcia tuż tuż

Na łamach portalu twoje-miasto.pl pojawił się artykuł o naszym najbliższym artystycznym działaniu: W ramach projektu Kultura w Sieci realizujemy filmową odsłonę spektaklu „Totus Tuus”! Tygodnie planowania za nami, a już za chwil kilka rozpoczynamy pierwsze zdjęcia! Link do artykułu: https://gliwice.twoje-miasto.pl/art-kultura-sztuka/teatr-a-kultura-w-sieci-i142129

Zaszufladkowano do kategorii Kultura w Sieci | Dodaj komentarz

Warsztaty teatralne dla dorosłych gliwiczan

Ta galeria zawiera 1 zdjęcie.

Nie czekamy już dłużej! Anonsujemy! Z zachowaniem pełnej ostrożności, postanowiliśmy letnią kanikułą zaproponować „Warsztaty teatralne dla dorosłych gliwiczan” (druga odsłona), prowadzone przez artystów Teatru A. Rozpoczynamy już 6-go lipca, inaugurując kilkumiesięczną „przygodę teatralną”. Kontakt i szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Kultura w sieci

Ta galeria zawiera 8 zdjęć.

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenia Kulturalne Pro – Scenium otrzymało dotację z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci” na realizację przedsięwzięcia pn. Spektakl „Totus Tuus – misterium muzyczne” Teatru A w sieci.   

Więcej galerii | Dodaj komentarz

„Zupa a la…”

Ta galeria zawiera 6 zdjęć.

Pod osłoną późnego wieczoru kooperatywa węgiersko – polska (dwa bratanki)… Teatr Narodowości na Węgrzech z Budapesztu instaluje spektakl przed jutrzejszą prezentacją, spektaklem, pt. „Zupa a la…”

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Spektakl „Zupa á la…” – propozycja dla Młodzieży

Ta galeria zawiera 1 zdjęcie.

Stowarzyszenie Kulturalne Pro – Scenium z Gliwic i Teatr A serdecznie zapraszają: Kto?: Zespół Teatralny Narodowości na Węgrzech (Budapeszt) Co?: Spektakl „Zupa á la…” – propozycja dla Młodzieży Kiedy?: 03.03.2020 r. (wtorek); g.13:00 Gdzie?: Aula im.Św.Jana Pawła II; ul. Jana … Czytaj dalej

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Warsztaty teatralne dla młodzieży uczącej się i studiującej w Gliwicach

Za nami pokaz finałowy! Dziękujemy naszym kochanym warsztatowiczom za piękny występ, a Wam droga Publiczności za przybycie!

Zaszufladkowano do kategorii Projekty, Warsztaty teatralne, Warsztaty z młodzieżą | Dodaj komentarz

Śródmiejskie Jesienne Plo(o-a)ny Teatralne

Ta galeria zawiera 3 zdjęcia.

Spektaklem „Pastorałka” zakończyliśmy cykl „Śródmiejskie Jesienne Plo(o-a)ny Teatralne”, realizowany w ramach projektu miejskiego dotowanego z budżetu Miasta Gliwice.

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Mysteries & Drolls

Ta galeria zawiera 5 zdjęć.

Za nami  4 dniowe warsztaty z Marią Codinachs z Hiszpanii –  aktorką będącą od ponad 30 lat na scenie,  a od 20 lat wykładowcą na The Institut del Teatre in Barcelona.

Więcej galerii | Dodaj komentarz